...

GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE Rowerem przez Polskę

Kategoria: Aktualności 2018 Opublikowano: 5 czerwca, 2018

roweremprzezpolskePod hasłem „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE Rowerem przez Polskę” na terenie całego kraju (w każdym województwie!) odbędzie się w sumie 16 rajdów przygotowanych z myślą o miłośnikach jazdy na rowerze w wyjątkowo malowniczych okolicznościach przyrody. Cała zabawa potrwa trzy miesiące, a w tym czasie można wystartować w dowolnej liczbie rajdów.

9 czerwca zapraszamy na VII Rajd do woj. lubelskiego! Spotykamy się w Zwierzyńcu położonym nieopodal Lublina czy Zamościa, a stanowiącym znakomity punkt startowy na rowerowe zwiedzanie Roztocza i Krainy Chrząszcza. Może będzie wiało, może będzie grzało – na pewno będzie się działo! Bo okolica pełna jest niespodzianek, szczególnie tych przyjemnych (choć niektóre z „haczykiem”).

Ciekawie poprowadzona trasa o dystansie ok. 100 km pozwoli solidnie zmęczyć nogi, a jednocześnie nacieszyć oczy urokami najpiękniejszych zakątków woj. lubelskiego. Na Uczestników czekają niezapomniane wrażenia, świetna zabawa oraz atrakcyjne upominki i nagrody! W odróżnieniu jednak od zwykłych zawodów, o główne wygrane niekoniecznie będą rywalizować najszybsi Uczestnicy, a raczej ci, którym ta zabawa najbardziej przypadnie do gustu i… sprawi najwięcej frajdy 🙂

Wydarzenie rozgrywane jest pod Honorowym Patronatem Ministra Sportu i Turystyki i Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego i Marszałka Województwa Lubelskiego.

Więcej: http://rajdydlafrajdy.pl/edycja-2018/lubelskie/, facebook.com/rajdydlafrajdy