...

Kalendarz zawodów – Igrzyska Młodzieży Szkolnej rocznik 2008-2009 w roku szkolnym 2022/23

Kategoria: kalendarz Opublikowano: 15 października, 2020

Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

Rejonowe

 

Powiatowe

 

1 – 2

Sztafetowe biegi przełajowe

dz. i chł.

15.10.2022

Tomaszów Lub

12.10.2022

Biszcza

27.09.2022

Biszcza

3 – 4

Badminton dz. i ch.

10.11.2022

Ludwin

07.11.2022

Ludwin

27.10.2022

Tarnogród

5.

Szachy drużynowe

23.11.2022

Zamość

 

14.11.2022 Gózd Lipińsk

 

6 – 7

Tenis stołowy drużynowy dziew. i chłop

24.11.2022

Zamość

21.11.2022

Zakrzew

16.11.2022

Lipiny Dolne

8 – 9

Pływanie – sztafety i indywid.

dz. .i chłop.

13.12.2022

Lublin

07.12.2022

Kraśnik

01.12.2022

Biłgoraj

10 – 11

Unihokej dziew. i chłop.

09.12.2022 Hrubieszów

 

 

12.

Piłka siatkowa dziewcząt

09.03.2023

Biała P.

06.03.2023

Kraśnik

21.02.2023

Biłgoraj

13.

Piłka siatkowa chłopców

10.03.2023

Świdnik

07.03.2023

Kraśnik

24.01.2023

Biłgoraj

14.

Koszykówka dziewcząt

20.03.2023

Biała Podl.

15.03.2023

Kraśnik

06.03.2023

Biłgoraj

15

Koszykówka chłopców

21.03.2023

Biała Podl.

16.03.2023

Kraśnik

07.03.2023

Biłgoraj

 

16 – 17

Drużynowe i indywidualne

biegi przełajowe dz. i chł

21.04.2023.

Adamów

17.04.2023

Biłgoraj

04.04.2023

Biłgoraj

18.

Piłka ręczna dziewcząt

19.04.2023

Kraśnik

12.04.2023

Kraśnik

30.03.2023

Biłgoraj

19.

Piłka ręczna chłopców

20.04.2023

Biłgoraj

13.04.2023

Biłgoraj

31.03.2023

Biłgoraj

20.

Piłka nożna dziewcząt

11.05.2023

Chełm

08.05.2023

Bystrzyca Stara

26.04.2023

Biłgoraj

21

Piłka nożna chłopców

12.05.2023 Lubartów

09.05.2023

Biłgoraj

27.04.2023

Biłgoraj

22 – 23

Koszykówka 3×3 dziew

Koszykówka 3×3 chłop

26.05.2023

Zamość

23.05.2023

Bystrzyca Stara

 

11.05.2023

Biłgoraj

24 – 25

Liga la dziew. i chł.

05.06.2023

Lublin

30.05.2023

Biłgoraj

18.05.2023

Biłgoraj

26

Siatkówka plażowa dziewcząt

13.06.2023

Świdnik

05.06.2023

Kraśnik

26.05.2023

Lipiny Dolne

27

Siatkówka plażowa

chłopców

13.06.2023

Świdnik

05.06.2023

Kraśnik

26.05.2023

Lipiny Dolne

28 – 29

Festiwal Sztafet

dziew. i chłop.

14.06.2023

Lublin

06.06.2023

Biłgoraj

19.05.2022

Biłgoraj