...

Konkurs Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie lubelskim. II edycja

Kategoria: Aktualności 2022 Opublikowano: 23 czerwca, 2022

Jesteś entuzjastą/ką wycieczek rowerowych? Masz ulubione trasy na weekend i urlop? A może do pracy jeździsz rowerem? Jeśli tak – weź udział w konkursie i podziel się z nami swoją ulubioną trasą rowerową! To już druga edycja konkursu rowerowego organizowanego przez serwis transportowy Clicktrans. Wyniki pierwszej edycji znajdziesz tutaj. Pandemia wielu z nas zachęciła do eksplorowania najbliższej okolicy i poznawania uroków własnego regionu, a nie tylko dalekich krajów. Podziel się ulubioną trasą rowerową odkrytą w regionie – może dzięki Tobie odkryją ją też inni.

ulubiona trasa rowerowa
NAGRODY
I miejsce: 500 zł
II miejsce: 300 zł
III miejsce: 200 zł

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE
1. Do udziału zapraszamy mieszkańców województwa lubelskiego.
2. Stwórz pracę na temat „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwa lubelskim”, dołącz do niej zdjęcia i/lub wideo własnego autorstwa.
3. Prezentowana przez Ciebie trasa powinna znajdować się w większości w województwie lubelskim. Nie musi być oficjalnie wyznaczonym szlakiem rowerowym – liczymy na odkrycie również mniej znanych zakątków województwa.
4. Prześlij pracę wraz z wypełnionym i odręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym na adres: konkurs@clicktrans.pl.
5. Oceniamy nie samą trasę, ale również atrakcyjność jej przedstawienia.

Więcej informacji (w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy) znajdziesz na stronie konkursu: https://clicktrans.pl/info/konkurs-rowerowy-lubelskie-2-edycja

Na zgłoszenia czekamy do 15 lipca 2022 roku!

Serdecznie zapraszamy!