...

Lekcje odwołane

Kategoria: Aktualności 2020 Opublikowano: 12 marca, 2020
W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. o zawieszeniu zajęć dydaktycznych , wychowawczych i opiekuńczych w szkołach i placówkach oświatowych, w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa na terenie całego kraju, funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone.
W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. o zawieszeniu zajęć dydaktycznych , wychowawczych i opiekuńczych w szkołach i placówkach oświatowych, w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa na terenie całego kraju, funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone.Informujemy, że zostają zawieszone zajęcia w dniach od 12 marca do 25 marca 2020 roku w następujących szkołach prowadzonych przez Powiat Biłgorajski :
1.    I Liceum Ogólnokształcące im. Organizacji Narodów Zjednoczonych
2.    Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju
3.    Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju
4.    Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju
5.    Zespół Szkół Specjalnych w Biłgoraju
6.    Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
Podstawa prawna :
Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach.