...

Najlepsi w województwie

Kategoria: Aktualności 2022 Opublikowano: 1 czerwca, 2022

Uczniowie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju zajęli I miejsce w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, który odbył się 28 maja 2022 roku w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Zamościu. W zawodach brało udział 13 zespołów z województwa lubelskiego. Drużyna RCEZ w składzie: Kacper Dyjach, Arkadiusz Przytuła oraz Sebastian Serafin, do turnieju przygotowywała się pod opieką nauczyciela Roberta Kłoska.

najlepsi w wojewodztwie
W dniach 13 – 14 czerwca 2022 r., jako reprezentacja województwa lubelskiego wezmą udział w finale ogólnopolskim, który odbędzie się w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych im. Mikołaja Reja w Myślenicach.

Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny to impreza organizowana przez Polski Związek Motorowy, Komendę Główną Policji, Ministerstwo Edukacji i Nauki, Ministerstwo Infrastruktury, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, oraz Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego – wraz z odpowiednimi strukturami terenowymi. Celem Turnieju są działania na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.

AG