...

Nowy sprzęt dla ZSZiO. Doposażono pracownię reklamy

Kategoria: Aktualności 2021 Opublikowano: 23 września, 2021

Właśnie zakończona została dostawa sprzętu do Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. O nowoczesne, profesjonalne wyposażenie wzbogaciła się pracownia reklamy tej placówki. Zakup wyposażenia sfinansowany został z realizowanego przez powiat biłgorajski projektu „Wysokie kompetencje pewna przyszłość zawodowa uczniów szkół zawodowych powiatu biłgorajskiego”.

Wartość sprzętu jaka trafiła do pracowni reklamy to 66 700 zł.

wyposarzenie pracownia reklamy zszio 1

Zakupiony został tablet graficzny do rysowania, mobilny stojak na telewizor, telewizor , telebim reklamowy, drukarka 3D, mikrofon studyjny w komplecie z ekranem akustycznym, statywem filtrem i koszem do realizacji reklamy dźwiękowej (2 szt.), mikser cyfrowy wraz z okablowaniem do realizacji reklamy dźwiękowej, kamera cyfrowa wraz ze statywem oraz kartą pamięci, tło do realizacji nagrań wideo, green screen wraz ze statywem.

wyposarzenie pracownia reklamy zszio 2

Łączna wartość zrealizowanego zamówienia to 66 700 zł. Doposażenie szkół to część projektu „Wysokie kompetencje pewna przyszłość zawodowa uczniów szkół zawodowych powiatu biłgorajskiego”. Celem wartego ponad 5,2 mln zł działania jest wyższa jakość kształcenia zawodowego 5 szkół zawodowych powiatu biłgorajskiego ukierunkowana na dostosowanie kształcenia do lokalnego rynku pracy oraz wysokie kompetencje zawodowe i atrakcyjność na rynku pracy 380 uczniów i 222 uczennic poprzez odbyte staże uczniowskie, doposażenie szkół oraz podniesienie kompetencji zawodowych 2 nauczycieli i 7 nauczycielek.

wyposarzenie pracownia reklamy zszio 3

Szkoły podniosą efektywność kształcenia przez realizację staży uczniowskich u lokalnych pracodawców i kształcenie na nowoczesnym sprzęcie odpowiadających wymaganiom i wyposażeniu stanowisk (za kwotę 2,1 mln zł). Realizacja staży pozwoli osiągnąć uczniom umiejętności praktyczne zgodne z oczekiwaniami pracodawców a do tego na bieżąco przekazywana uczniom aktualna wiedza zawodowa zdobyta przez nauczycieli w trakcie projektu pozwoli na stałe podniesienie zdolności zatrudnienia uczniów. Zostaną także zrealizowane zajęcia dodatkowe podnoszące kompetencje zawodowe.

wyposarzenie pracownia reklamy zszio 4
wyposarzenie pracownia reklamy zszio 5
wyposarzenie pracownia reklamy zszio 6