...

Podnoszą kwalifikacje

Kategoria: Aktualności 2019 Opublikowano: 27 września, 2019

fryzjerstwo zszioRok szkolny rozpoczął się na dobre! Wszyscy są wypoczęci i gotowi do pracy. Jednak wakacje dla nauczycieli praktycznej nauki zawodu w Technikum Fryzjerskim w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju: pani Iwony Kozyry, Danuty Demuchy i Ewy Blachy to był czas intensywnej nauki. W trakcie wakacji nasze nauczycielki podnosiły swoje kwalifikacje zawodowe w jednej z najbardziej prestiżowych akademii fryzjerskich w Polsce.

Gnatyshyn Academy to zespół profesjonalistów-fryzjerów, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach w kraju i za granicą. Dzięki temu są na bieżąco ze światowymi trendami w zakresie koloryzacji i stylizacji włosów. Wielokrotne wyróżnienia i nagrody są tego dowodem. Dodatkowo w ostatnim czasie Vova Gnatyshyn i Herman Ahafontsev – instruktorzy Akademii zostali nominowani do nagrody Fryzjer Roku w plebiscycie portalu naszemiasto.pl. Kurs Level Up to trzy moduły, każdy z nich trwa trzy dni, które się wzajemnie uzupełniają, dają kompletną wiedzę do stworzenia perfekcyjnej formy. Podczas warsztatów kursanci uczą się idealnego cieniowania, poznają tajniki strzyżeń, które wykorzystują w pracy najlepsi styliści w Polsce. Warsztaty pozwalają  wyeliminować błędy i złe nawyki, oraz poprawiają jakość strzyżeń.

W Gnatyshyn Academy można również poznać technikę rozjaśniania Perfect  Sombre między innymi  technikę  Air Touch, czy Brazilian Technique. Z kolei na tych warsztatach nasze nauczycielki nauczyły się jak tworzyć czyste i płynne przejścia tonalne, jak wyprowadzać nieudane koloryzacje, czy  też jak uzupełnić odrost bez narażania rozjaśnionych wcześniej włosów. Kursy w Gnatyshyn Academy przeznaczone są dla wszystkich, niezależnie od doświadczenia zawodowego, dlatego też chętnych na szkolenia nie brakuje, tym bardziej cieszymy się że to właśnie naszym nauczycielom udało się w nich uczestniczyć, a  to wszystko po to, jak same mówią, aby kształcenie zawodowe  w naszej szkole odbywało się na najwyższym poziomie. Dzięki zdobytej wiedzy  nauczycielki lepiej będą mogły  przygotowywać uczniów do egzaminów zewnętrznych, ale przede wszystkim uczyć nowoczesnego fryzjerstwa.