...

Podsumowanie memoriału

Kategoria: Aktualności 2016 Opublikowano: 5 maja, 2016

memorial3Dokładnie 372 zawodników wystartowało w pierwszym Memoriale Eugeniusza Sołtysiaka w Lekkiej Atletyce Indywidualne Zawody Dziewcząt i Chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Stowarzyszenie Sportu Szkolnego w Biłgoraju, LKS „Znicz” i OSiR Biłgoraj. Spotkanie odbyło się we wtorek 26 kwietnia i prowadził je Krzysztof Blicharz Prezes Powiatowego Stowarzyszenia Sportu Szkolnego. Honorowy patronat nad memoriałem objął Marian Tokarski Starosta Biłgorajski.

Wyniki

Szkoły podstawowe

Sztafeta 4x100m dziewczęta

1 miejsce SP nr 1 Biłgoraj 0,59,40

2 miejsce SP 5 Biłgoraj 1,05,40

3 miejsce SP Aleksandrów 1.05,81

Sztafeta 4x100m chłopcy

1 miejsce SP 1 Biłgoraj 0,55,21

2 miejsce SP 5 Biłgoraj 0,56,37

3 miejsce SP Aleksandrów 1,01,48

Sztafeta szwedzka dziewczęta

1 miejsce SP 5 Biłgoraj 2,48,20

2 miejsce SP Aleksandrów 2,52,56

3 miejsce SP 1 Biłgoraj 2,57,01

Sztafeta szwedzka chłopcy

1 miejsce SP 1 Biłgoraj 2,45,10

2 miejsce SP Aleksandrów 2,52,56

3 miejsce SP 5 Biłgoraj 2,56,29

 

memorial4

 

Gimnazjada

Biegi:

100 m dziewczęta:

1 miejsce Karolina Siek Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju 13,76 s

2 miejsce Martyna Kołodziej Pow. Gim B-j 13,88

3 miejsce Magdalena Starońska Pow. Gim B-j 14,56

100 m chłopcy::

1 miejsce Kacper Krzyżan Gim nr 2 w Biłgoraju 12,20

2 miejsce Dominik Brodaszewski Gim Turobin 12,65

3 miejsce Dawid Piech Gim nr 3 w Biłgoraju 12,85

300 m dziewczęta

1 miejsce Karolina Kaczor Gim Dąbrowica 0,49,90

2 miejsce Żaneta Pałka Gim nr 2 w Biłgoraju 0,51,06

3 miejsce Zuzanna Wnęk Pow. Gim w Biłgoraju 0,51,08

300 m chłopcy

1m Bartłomiej Swacha Gim w Aleksandrowie 0, 41,48

2m Mateusz Lal Gim nr 1 w Biłgoraju 0,43,31

3m Karol Kozyra Gim w Obszy 0,43,46

600 m dziewczęta

1 miejsce Aleksandra Pyda Gim Goraj 1,44,75

2 miejsce Wiktoria Halka Pow. Gim B-j 1,53,20

3 miejsce Alicja Tworek Gim Sól 2,02,20

1000 m dziewczęta

1 miejsce Kamila Skałecka Gim Józefów 3,35,72

2 miejsce Bernadeta Krukowska Gim Turobin 3,43,96

3 miejsce Karolina Badach Gim Frampol 3,49,97

1000 m chłopcy

1 miejsce Patryk Milanowski Gim Turobin 3,10,95

2 miejsce Michał Skubis Gim Gromada 3,16,20

3 miejsce Paweł Obszański Pow. Gim B-j 3,16,67

2000 m chłopcy

1 miejsce Dominik Piętak Gim Frampol 7,15,16

2 miejsce Łukasz Zwolak Gim Lipiny Dolne 7,24,68

3 miejsce Sebastian Szabat Gim Aleksandrów 7,30,46

Oszczep dziewczęta

1 miejsce Ewa Bielak Gim Aleksandrów 23,38

2 miejsce Sabrina Obszańska Gim Biszcza 19,51

3 miejsce Klaudia Deutryk Gim nr 2 B-j 18,17

Oszczep chłopcy

1m Kamil Flis Gim nr 3 B-j 33,30

2m Paweł Kusiak Gim Aleksandrów 31,70

3m Tomasz Wołoszyn Gim Obsza 28,65

Skok wzwyż dziewczęta

1 miejsce Zuzanna Tracz Gim Aleksandrów 122

2 miejsce Natalia Zygmunt Gim Aleks 116

3 miejsce Kamila Muca Gim Aleks 113

Skok wzwyż chłopcy

1 miejsce Szymon Maciocha Gim Aleks 145

2 miejsce Tomasz Maciocha Gim Aleks 145

3 miejsce Jacek Dubiel Gim Turobin 140

Skok w dal dziewczęta

1 miejsce Wiktoria Stelmach Pow Gim B-j 3,91

2 miejsce Agnieszka Pszczoła Gim Tarnogród 3,88

3 miejsce Kamila Frelas Pow Gim B-j 3,84

Skok w dal chłopcy

1 miejsce Wojciech Odrzywolski Gim Tarnogród  5,01

2 miejsce Jakub Sławkowski Pow. Gim B-j  5,00

3 miejsce Daniel Cyc Gim Biszcza 4,98

 

memorial6

 

Pchnięcie kulą dziewczęta

1 miejsce Agnieszka Rak Gim nr 2 B-j 11,13

2 miejsce Klaudia Krzyszycha Gim Obsza 9,53

3 miejsce Paulina Granda Gim Obsza 8,67

Pchnięcie kulą chłopcy

1 miejsce Mateusz Góra Gim Aleksandrów 10,72

2 miejsce Daniel Makuch Gim Biszcza 10,14

3 miejsce Radosław Rybak Gim Aleksandrów 9,96

Sztafeta 4x100m dziewczęta

1 miejsce Pow. Gim Biłgoraj 0,56,97

2 miejsce Gim Frampol 1,00,29

3 miejsce Gim nr 1 Biłgoraj 1,01,61

Sztafeta 4x100m chłopcy

1 miejsce Gim nr 2 Biłgoraj 0.50,35

2 miejsce Pow. Gim Biłgoraj 0,51,93

3 miejsce Gim Frampol 0,51,94

 

memorial5

 

Licealiada

Biegi

100 m dziewczęta

1 miejsce Małgorzata Maciocha LO ONZ B-j 14,91

2 miejsce Aneta Dzwolak LO ONZ 15,01

3 miejsce Ola Mydlak LO ONZ 15,24

100 m chłopcy

1 miejsce Kamil Adamek RCEZ B-j 11,60

2 miejsce Konrad Karpik LO ONZ 12,00

3 miejsce Piotr Kłos RCEZ 12.04

300m dziewczęta

1 miejsce Aleksandra Kapuśniak ZSBiO 46,75

2 miejsce Paulina Kusz ZSBiO 48,20

3 miejsce Anna Kolbuch ZSBiO 50,24

300 m chłopcy

1m Jakub Bielański RCEZ 0,38,35

2m Konrad Karpik LO ONZ 38,70

3m Mateusz Czajka ZSBiO 40,61

600 m dziewczęta

1 miejsce Urszula Żak LO ONZ 2,01, 57

2 miejsce Martyna Patro ZSBiO 2,13,59

3 miejsce Magdalena Oleszczak ZSBiO 2,14,00

1000 m chłopcy

1 miejsce Sylwester Pyda RCEZ 2,48,76

2 miejsce Michał Jamroz LO ONZ  2,52,92

3 miejsce Dominik Dzierzanowski RCEZ 2,59,28

Sztafeta 4x100m dziewczęta

1 miejsce LO ONZ 58,61

2 miejsce ZSBiO 58,75

3 miejsce ZSZiO 1,06,34

Sztafeta 4x100m chłopcy

1 miejsce RCEZ 45,80

2 miejsce ZSBiO 47,39

3 miejsce ZSZiO 50,93

Więcej zdjęć <tutaj>