...

Starosta spotkał się z wicemistrzami Polski

Kategoria: Aktualności 2022 Opublikowano: 15 lipca, 2022

W Starostwie Powiatowym w Biłgoraju, gościła 12 lipca br. reprezentacja biłgorajskiej młodzieży, wicemistrzów Polski LSO, wraz ze swym opiekunem i trenerem, ks. Radosławem Sokołowskim.
Wyjazd/transport piłkarskiej drużyny na Mistrzostwa Polski LSO, sfinansował powiat biłgorajski. Chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze. W całym Turnieju stracili jedynie dwie bramki, w tym niestety tą, w meczu finałowym, który przegrali z piłkarzami ze Skawinek, którzy na co dzień trenują w Klubie Piłkarskim Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1.

spotkanie z wicemistrzami polski
-To bez wątpienia jest to ogromny sukces. Biorąc pod uwagę fakt na który nam zwrócił uwagę Wasz trener i opiekun, ks. Radosław, iż większość Waszych przeciwników związana była z klubami ligowymi czy Ekstraklasą. II miejsce o tyle jest lepsze od pierwszego, że potwierdza wysoką formę i wolę walki, a jednocześnie pozostawia pewien niedosyt, pewien apetyt na więcej, motywuje by sięgać dalej po pierwsze miejsce. Ja wam życzę, byście ten czas do następnego turnieju dobrze wykorzystali, byście ćwiczyli, cieszyli się piłką nożną i sportem i byście zmotywowani nadal chcieli walczyć
– mówił starosta Andrzej Szarlip.

Jak podkreślał, drużyna była doskonałym ambasadorem Ziemi Biłgorajskiej i pokazała że wola walki w połączeniu z talentem i ciężką pracą to murowany przepis na sukces.