...

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do pierwszej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego „Lubelskie. Smakuj życie!”

Kategoria: Aktualności 2021 Opublikowano: 11 sierpnia, 2021

Departament Promocji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym „Lubelskie. Smakuj życie!” na najlepszy film promujący region.
Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody w postaci kart zakupowych o wartości od 500 zł do 2000 zł. Termin nadsyłania filmów mija 17 września br. – Lubelskie przyciąga coraz większą liczbę turystów, a jednocześnie wciąż pozostaje nieodkryte. Tu czas płynie wolniej. Pokażcie Państwo fragment swojej wędrówki po naszym regionie i weźcie udział w konkursie, którego celem jest promocja turystyczna województwa – zachęca Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.

Konkursowy film powinien spełniać następujące wymagania:
• opowiadać unikalną historię, która dostarczy informacji o atrakcjach turystycznych województwa, łatwą do zapamiętania oraz autentyczną;
• inspirować do odwiedzenia regionu, do jego poznania poprzez turystykę aktywną (m.in. rowerową, kajakową, konną). Zachęcamy do zgłaszania filmów wykonanych techniką cyfrową (kamerą, aparatem fotograficznym
lub telefonem);
• długość filmu nie może przekraczać 3 minut (minimalna długość: 15 sekund).

nakrec film lubelskie

Na autorów najciekawszych prac czekają nagrody:
• I nagroda: karta zakupowa o wartości 2 000 zł;
• II nagroda: karta zakupowa o wartości 1 500 zł;
• III nagroda: karta zakupowa o wartości 1 000 zł;
• trzy wyróżnienia: karta zakupowa o wartości 500 zł każda.

Nagrodzone i wyróżnione filmy zostaną zaprezentowane na stronie internetowej oraz na profilach społecznościowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie.

Pracę konkursową zapisaną na płycie CD/DVD lub pendrivie, wraz z czytelnie wypełnioną kartą zgłoszenia i oświadczeniami, należy przesłać pocztą, za pośrednictwem przesyłki kurierskiej lub dostarczyć osobiście na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Departament Promocji, Sportu i Turystyki, ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin (z dopiskiem: „KONKURS FILMOWY”).

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu oraz dokumenty dostępne są na stronie www.promocja.lubelskie.pl