...

Sukces ZSZiO na V Ogólnopolskim Konkursie Fryzjerskim

Kategoria: Aktualności 2019 Opublikowano: 30 listopada, 2019

20191127 140204„SCARLETT O’HARA- PRZEMINĘŁO Z WIATREM” było tematem tegorocznego konkursu fryzjerskiego, który odbył się 27 listopada w Zespole Szkół  im. Stanisława Staszica w Parczewie.

       Do rywalizacji przystąpiło 19 uczniów z województwa lubelskiego i mazowieckiego. Młodzi adepci fryzjerstwa w ciągu dwóch godzin mieli za zadanie wykonanie fryzury, która musiała być zgodna z tematem oraz  uzupełniona odpowiednią stylizacją (strój i makijaż).W V Ogólnopolskim Konkursie Fryzjerskim  pod patronem Starosty Parczewskiego naszą szkołę reprezentowały uczennice: Gabriela Baran z klasy III TF – modelka Kinga Kaczorowska z klasy I TFg, Klaudia Wasąg z klasy III TF – modelka Justyna Płuciennik z klasy II TF, makijaż wykonała Dominika Waliłko z klasy III TF.

      Nasze fryzjerki wykazały się niezwykłą starannością, precyzją i kreatywnością widoczną w projektach ich stylizacji. Szczególne gratulacje dla Gabrieli Baran za interpretację Scarlett, która została zauważona i nagrodzona II miejscem. Do konkursu fryzjerskiego uczennice przygotowywały się pod kierunkiem  nauczycieli zawodu: Danuty Demuchy oraz Iwony Kozyry.

wiecej zdjęć na naszym profilu na Facebooku: @StarostwoBiłgoraj